Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-12-23 11:52:27

patrycja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 2
Punktów :   

chemia ogólna i nieorganiczna !!!!!

Drodzy Studenci,

z otrzymanych maili wynika, że "prawie" uzgodniliście z pozostałymi kierunkami termin kolokwium poprawkowego K-1P; czy to oznacza, że chcielibyście je pisać 6.01.2010 o godz. 12:00 w Auli B ? Proszę wszystkie "kierunki" o potwierdzenie tego terminu i oczywiście o powiadomienie wszystkich zainteresowanych.

Jeśli chodzi o egzamin, to zasadniczą jego częścią jest test, który zawiera 30 zadań. Aby go zaliczyć należy uzyskać 19 pkt. Osoby, które uzyskają < 11 pkt. przechodzą na termin poprawkowy, natomiast osoby, które zdobędą od 11-18 pkt. mają szansę na zdanie egzaminu w części ustnej; również osoby, które zaliczyły test pisemny a chciałyby poprawić ocenę, mogą to zrobić właśnie w części ustnej. Dlatego egzamin odbywa się przez 2 kolejne dni. Jest to formuła sprawdzona, korzystna przede wszystkim dla tych studentów, którzy przygotowali się do egzaminu ale "coś" im nie poszło - otrzymują szansę nazajutrz. Pozostali w sesji poprawkowej. Ze względu na dużą liczbę studentów, których muszę przeegzaminować oraz zdarzające się problemy z rezerwacją sali na egzaminy w okresie sesji, proponuję (wzorem lat ubiegłych) jeden wspólny egzamin dla wszystkich 3 kierunków, najlepiej w Auli B (ma 175 miejsc); na część pisemną wystarczą spokojnie 2 - 2.5 godz., natomiast na część ustną można znaleźc małą salę (np. 65 w Instytucie Fizyki) i trzeba ją zarezerwować na 6 godz. (bo egzamin ustny moźe trochę potrwać, zależnie od liczby "uprawnionych" i pozostałych chętnych).

Wyniki egzaminu pisemnego zostaną ogłoszone ok. 3 godz. po jego zakończeniu.

Proszę zatem możliwie szybko porozumieć się z pozostałymi kierunkami, uzgodnić termin egzaminu i mi go podać. Gdyby był problem z rezerwacją sali, również proszę dać mi znać.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Rudolf Słota

P.S.

Na wszelki wypadek podaję nr mojego telefonu : 502242153

Offline

 

#2 2009-12-24 20:05:44

patrycja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: chemia ogólna i nieorganiczna !!!!!

ludzie piszcie czy pasuje wam ta poprawa z chemii 6 stycznia?? najlepiej jest jak najszybciej to napisać więc wydaję mi się, że jest to najlepszy termin.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.unde.pun.pl www.dill.pun.pl www.sesjeonline.pun.pl www.vixeriaots.pun.pl www.garyoldmania.pun.pl