Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-12-22 11:51:06

michal25

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 13
Punktów :   

Chemia Poprawa oraz egzamin ;/

Drodzy Studenci,

proszę uzgodnić wspólny termin kolokwium poprawkowego K-1P (konwersatorium) z pozostałymi grupami (I Bioinf., I Biol. Naucz., I Biol. Podst.), najlepiej w Auli B, środa 8:15 - 9:45 lub 12:00 - 13:30, bo mam w tych godzinach rezerwację. Przypominam, że zaliczenie tego kolokwium leży przede wszystkim w Państwa interesie ! Im szybciej to zrobicie, tym lepiej.....

Dzisiaj prześlę również szczegółową informację dotyczącą egzaminu - też proszę uzgodnić jeden wspólny termin dla wszystkich 3 kierunków oraz wziąć pod uwagę, że ten egzamin trwa formalnie 2 dni (pisemno - ustny, "dzień-po-dniu")

Rudolf Słota


Oto kontakt z pozostałymi grupami - proszę uzgodnić jeden termin dla K-1P. Proszę również uzgodnić wspólny termin egzaminu.

Bioinformatyka: michal251@onet.eu (Michał Andrysiak)

Biologia podstawowa: biologia1uo@gmail.com (Klaudia Wilk)

Biologia nauczycielska : lakszmi08@o2.pl (Dominika Baciocha)



Rudolf Słota





On Tue, 22 Dec 2009 09:09:33 +0100, lakszmi08 <lakszmi08@o2.pl> wrote:



Dnia 22 grudnia 2009 9:01 napisał(a):


Drodzy Studenci,

proszę uzgodnić wspólny termin kolokwium poprawkowego K-1P (konwersatorium) z pozostałymi grupami (I Bioinf., I Biol. Naucz., I Biol. Podst.), najlepiej w Auli B, środa 8:15 - 9:45 lub 12:00 - 13:30, bo mam w tych godzinach rezerwację. Przypominam, że zaliczenie tego kolokwium leży przede wszystkim w Państwa interesie ! Im szybciej to zrobicie, tym lepiej.....

Dzisiaj prześlę również szczegółową informację dotyczącą egzaminu - też proszę uzgodnić jeden wspólny termin dla wszystkich 3 kierunków oraz wziąć pod uwagę, że ten egzamin trwa formalnie 2 dni (pisemno - ustny, "dzień-po-dniu")

Rudolf Słota


Dzień Dobry



I Biologia Naucz. ustaliła sobie termin na środę od razu po Świętach czyli 6 stycznia

Z pozostałymi grupami nie mam żadnego kontaktu...



Jeśli chodzi o egzamin to rozmawialiśmy juz na ten temat z Naszym rokiem Najbardziej chcielibyśmy aby egz odbył się 29 stycznia...



Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku



Nie chciało mi się pisać więc daje wszystko jeśli tak sprawa wygląda to napiszcie kiedy wam pasuje data egzaminu to się dogadam i ustalę z tamtymi kierunkami. Jeśli chodzi o poprawę to nie wiem niech się dogadają te osoby które nie zaliczyły.

Offline

 

#2 2009-12-27 20:53:17

michal25

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Chemia Poprawa oraz egzamin ;/

Witam.
Termin poprawy kolokwium z chemii wypada w pierwsza srode po swietach w auli budynku glownego uo o godz 12. Termin egzaminu wypadl by 1 i 2 badz 2 i 3. Termin musi byc 2 dniowy poniewaz bedzie dopytka dla tych ktorym braknie troche pkt na zaliczenie.
Termin na poprawe to 25 i 26 luty.

Kolokwium musi odbyc sie w tych godzinach. Co do terminu egzaminu mamy tylko do wyboru to co napisalam. Ustalmy to juz na 100% poniewaz trzeba zarezerwowac sale i dac znac dr Słocie.
To mój nr tel gdyb co 694242059.

Czekam na odpowiedz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vixeriaots.pun.pl www.narutoreal.pun.pl www.sesjeonline.pun.pl www.dill.pun.pl www.garyoldmania.pun.pl